KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15103103
nr 1510 3103
Maja Synnergren
(f. 1950), Sverige
Maja Synnergren (f. 1891), Sverige. Signerad. Akvarell, bildmått: 30x42cm, yttermått inklusive ram: 45x56cm
Maja Synnergren, född 1950, svensk målare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:40:43
11/12 23:01:41
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer